🌞 Novinka, která chutná po Španělsku! 🇪🇸 Objevte solené mandle Valencia v novém praktickém balení 215 g.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 68 hodnocení
5
67x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LD Avatar autora Lenka Dratvová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2025
Velmi nebezpečné ořechy 😄 Jak člověk ochutná, nedokáže přestat.
HV Avatar autora Hana Vyoralová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2025
Super
ML Avatar autora Milan Lysák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2025
Kvalitní mandle za velmi příznivou cenu.
PV Avatar autora Petr Viták Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2025
Výborný produkt, rychlost dodání. Doporučuji.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2025
Velká spokojenost.
AL Avatar autora Antonín Ločárek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2025
Velká spokojenost... všechny mandličky jsou skvělé
LP Avatar autora Luděk Popela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.5.2025
Hodně, hodně dobrý.
RV Avatar autora Radka Vykypělová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2025
100%spokojenost
ML Avatar autora Miloš Lednický Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2025
Super kvalita! Rýchle dodanie+darček.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.4.2025
Všechno je naprosto výborné. Objednala jsem poprvé a určitě né naposledy. Mandle chorizo skvěle dochucené, mandle pražené-solené taky skvělé. Doporučuji všema deseti 🤩
AK Avatar autora Andrea Panocha Košová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2025
Maximální spokojenost s obchodem i produkty.
MP Avatar autora Martina Pummerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.3.2025
Výborné
JM Avatar autora Jana Mrkvičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.3.2025
👍😇
MV Avatar autora Miroslav Vašíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.3.2025
Super, nejlepší
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Luxusní oříšky, venkovské jsou muj favorit, jedinečný olivový olej-výborný s pečivem, na salát..proste na cokoliv! 😍
MP Avatar autora Michal Plešingr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2025
Vynikající
JM Avatar autora Jana Mrkvičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
Mega superrr úžasné🤗😊👍
JM Avatar autora Jana Mrkvičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2025
Neskutečně úžásné 👍👍👍👍👍👍
JO Avatar autora Jitka Ondráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
Výborné
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2025
Pecka. Doporučuji!

Ovládací prvky výpisu

68 položek celkem